Psychoterapeuta 
Psycholog

Kamil Szot

  • Psychotherapy in English
  • Psychoterapia indywidualna dorosłych

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz terapeutą uzależnień. Wykształcenie wyższe uzyskałem na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Psychologia Stosowana. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego przy katedrze Psychoterapii UJ CM. Zakończyłem również szkolenie w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Uzależnień.

Doświadczenie zdobywałem w trakcie staży i wolontariatów między innymi: w szpitalu uniwersyteckim, w szpitalu im. dr. J.Babińskiego w Krakowie oraz w Krakowskim Centrum Terapii Uzależnień przy ul. Wielickiej. Obecnie prowadzę również terapię indywidualną w Ośrodku Psychoterapii DDA.

W pracy najważniejsza jest dla mnie empatyczna postawa szacunku i ciekawości wobec drugiej osoby i jej historii, a także praca oparta na współpracy i otwartości. Pracuję w nurcie psychodynamicznym, jednak jestem otwarty na integrację i korzystanie z takiego zestawu technik, który będzie najbardziej pomocny. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji i nieustannie poszerzam swoją wiedzę i warsztat terapeutyczny.

Pracuję z dorosłymi i młodymi dorosłymi z syndromem DDA oraz zmagającymi się z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, trudnościami adaptacyjnymi, z osobami uzależnionymi i w kryzysach egzystencjalnych.

Zarezerwuj wizytę