Terapia grupowa Kraków

Zapraszamy do udziału w grupie terapeutycznej. Spotkania odbywają się w poniedziałki o godzinie 17.00. Czas trwania sesji to 100 minut a jej koszt to 120 zł. Przed rozpoczęciem psychoterapii grupowej niezbędne jest odbycie sesji konsultacyjnej z terapeutą prowadzącym grupę- mgr Rafałem Jaworskim. Zapraszamy do zapisów na konsultację przez system rezerwacji online lub telefonicznie.

Terapia indywidualna nie zawsze jest w stanie spełnić potrzeby pacjenta. Osoby, które zmagają się z trudnościami w kontaktach międzyludzkich, tworzeniu bliskich relacji, nie wierzą w siebie, rzadko czują się akceptowane. W tych wypadkach psychoterapia grupowa może być doświadczeniem korektywnym, przywracającym wiarę w siebie i drugiego człowieka, a także miejscem gdzie te trudności będą mogły być lepiej zrozumiane i poddawane refleksji.

Na czym polega psychoterapia grupowa?

W terapii grupowej  Psychoterapia Kraków koncentrujemy się na bezpiecznym przeżywaniu i procesowaniu emocji, a jednocześnie wypracowujemy nowe umiejętności, pozwalające radzić sobie lepiej z codziennym życiem. Dzięki temu osoby doświadczające trudności w relacjach z innymi mogą w bezpiecznych warunkach poćwiczyć dzielenie się własnymi przeżyciami, a później stopniowo przenosić wypracowane zachowania do świata zewnętrznego.

Podczas regularnych spotkań staramy się wspólnie dotrzeć do źródła problemów oraz wypracować ich rozwiązania. Czasem nie jesteśmy w stanie zobaczyć wzorów postępowania w samych sobie. Jednak w grupie, z moją pomocą, staje się to prostsze. Wsparcie, otwartość i przyjazna atmosfera to składniki doświadczeń korektywnych, tak pomocnych w walce z traumą i przykrymi sytuacjami z przeszłości.

Ze względu na rosnące zainteresowanie zdrowiem psychicznym zwiększa się także świadomość tego, na czym polega psychoterapia grupowa. Psychoterapia Kraków jest miejscem, gdzie skupiają się specjaliści z dziedziny leczenia DDA, nerwicy, zaburzeń osobowości, zaburzeń seksualnych oraz fobii społecznej. Zapraszamy do kontaktu.

Zarezerwuj wizytę