Psychoterapia grupowa Kraków

Zapraszamy do zapisów na konsultację do grupy terapeutycznej przez system rezerwacji online dostępny poniżej lub telefonicznie: 722 368 499.
Kiedy: piątki o godz.18.00 od czerwca
Miejsce: ul. św. Benedykta 2/2 (Stare Podgórze)
Czas trwania sesji: 100 minut
Koszt:150 zł/sesja
Prowadzący: mgr Aleksandra Ściegienny- Lemler oraz Dr Michał Urbański.
Przed rozpoczęciem psychoterapii grupowej niezbędne jest odbycie sesji konsultacyjnej.

Zarezerwuj wizytę

Terapia indywidualna nie zawsze jest w stanie spełnić potrzeby pacjenta. Osoby, które zmagają się z trudnościami w kontaktach międzyludzkich, tworzeniu bliskich relacji, nie wierzą w siebie, rzadko czują się akceptowane. W tych wypadkach psychoterapia grupowa może być doświadczeniem korektywnym, przywracającym wiarę w siebie i drugiego człowieka, a także miejscem gdzie te trudności będą mogły być lepiej zrozumiane i poddawane refleksji.

Na czym polega psychoterapia grupowa?

W terapii grupowej  Psychoterapia Kraków koncentrujemy się na bezpiecznym przeżywaniu i procesowaniu emocji, a jednocześnie wypracowujemy nowe umiejętności, pozwalające radzić sobie lepiej z codziennym życiem. Dzięki temu osoby doświadczające trudności w relacjach z innymi mogą w bezpiecznych warunkach poćwiczyć dzielenie się własnymi przeżyciami, a później stopniowo przenosić wypracowane zachowania do świata zewnętrznego.

Podczas regularnych spotkań staramy się wspólnie dotrzeć do źródła problemów oraz wypracować ich rozwiązania. Czasem nie jesteśmy w stanie zobaczyć wzorów postępowania w samych sobie. Jednak w grupie, z moją pomocą, staje się to prostsze. Wsparcie, otwartość i przyjazna atmosfera to składniki doświadczeń korektywnych, tak pomocnych w walce z traumą i przykrymi sytuacjami z przeszłości.

Ze względu na rosnące zainteresowanie zdrowiem psychicznym zwiększa się także świadomość tego, na czym polega psychoterapia grupowa. Psychoterapia Kraków jest miejscem, gdzie skupiają się specjaliści z dziedziny leczenia DDA, nerwicy, zaburzeń osobowości, zaburzeń seksualnych oraz fobii społecznej. Zapraszamy do kontaktu.

Zarezerwuj wizytę