Psycholog
Psychodietetyk
Dietetyk kliniczny

Martyna Kozłowska

  • Dietetyka i psychodietetyka dorosłych
  • Dietetyka i psychodietetyka dzieci od 8 r.ż. i młodzieży

O mnie

Jestem dietetykiem oraz psychologiem. Ukończyłam dietetykę na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz psychologię stosowaną na UJ. Wiedzę zdobytą na obu kierunkach łączę w swojej pracy zawodowej w nowo rozwijającej się dziedzinie nauki- psychodietetyce. Pomagam normalizować nawyki żywieniowe i naprawiać relacje z jedzeniem. Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń odżywiania, takich jak: kompulsywne objadanie się, bulimia, anoreksja, ortoreksja. Pracuję z pacjentami także nad poprawą obrazu ciała. Zapraszam na konsultacje, jeśli:

– chcesz schudnąć lub przytyć, ale nie wychodzi Ci to pomimo starań

– objadasz się, jesz pod wpływem stresu lub silnych emocji i nie potrafisz nad tym zapanować

– stosowałaś/eś w swoim życiu wiele diet, które nie przyniosły rezultatów i spowodowały efekt jo-jo

– chcesz poprawić swój stan zdrowia, wyniki badań, zmienić swój sposób odżywiania na zdrowszy

– cierpisz na choroby metaboliczne, takie jak np.: cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca i chcesz zmienić swoją dietę

W swojej pracy zawodowej kieruję się zasadami Evidence Based Medicine oraz Evidence Based Nutrition (medycyna i żywienie oparte na dowodach naukowych). Uczestniczyłam w licznych konferencjach, warsztatach i szkoleniach m.in. Ogólnopolska Konferencja Psychika a Dietetyka, Międzynarodowa Konferencja European Childchood Obesity Group, Międzynarodowa Konferencja pracy z ciałem „SAPERE” czy Narodowy Kongres Żywieniowy.

Miałam okazję zdobywać doświadczenie podczas praktyk na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, Oddziale Gastroenterologii i Hepatologii oraz Ośrodku Dietetyki w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

W swojej pracy wykazuję się empatią, słucham uważnie pacjentów i pomagam znaleźć odpowiednie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej osoby.

Zarezerwuj wizytę