Psycholog
Psychoterapeutka

Maria Sadkowska

  • Psychoterapia indywidualna dorosłych
  • Psychotherapy in English

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz terapeutą uzależnień. Dyplom magistra uzyskałam na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Psychologii Ogólnej. Jestem w trakcie 4-letniego, całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Katedrę Psychoterapii UJ.

Ukończyłam także 2-letnią Zintegrowaną Szkołę Psychoterapii Uzależnień na SWPS . Doświadczenie kliniczne zdobywałam pracując w Krakowskim Centrum Terapii Uzależnień oraz w Centrum Dobrej Terapii. Prowadzę indywidualną psychoterapię osób dorosłych oraz młodych dorosłych. W pracy najważniejsza jest dla mnie ciekawość drugiej osoby i jej historii oraz podejście pełne empatii i zrozumienia. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. W obszarze moich zainteresowań oprócz psychoterapii mieści się także diagnoza uzależnienia/współuzależnienia/syndromu DDA.

Prowadzę również sesje w języku angielskim dla osób niepolskojęzycznych zmagających się z trudnościami adaptacyjnymi, zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi oraz zaburzeniami z obszaru uzależnienia.

Zarezerwuj wizytę