Psychoterapeutka 
Psycholog

Kamila Dziedzic

  • Psychoterapia indywidualna dorosłych
  • Psychoterapia indywidualna młodzieży od 15 r.ż.

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego realizowanego w Katedrze Psychoterapii UJ Collegium Medicum. Dyplom magistra uzyskałam na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Psychologii Stosowanej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Krakowskim Ośrodku Psychoterapii DDA. Posiadam także doświadczenie w pracy z młodzieżą. Aby stale podwyższać swoje kwalifikacje uczestniczę w szkoleniach i konferencjach.

Prowadzę indywidualną psychoterapię osób dorosłych oraz młodych dorosłych w nurcie psychodynamicznym, stosując jednocześnie podejście integracyjne w psychoterapii.

W gabinecie najważniejsze jest dla mnie zagwarantowanie bezpiecznej przestrzeni w której można odnaleźć szacunek i akceptację. Pomagam osobom doświadczającym trudności w relacjach, zmagającym się z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości a także tym, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i zachowania.Zarezerwuj wizytę